Štítkovač Brother QL-1110NWB,
Štítkovač Brother QL-1110NWB
Štítkovač Brother QL-1110NWB,
Množství v balení1
Kód produktu0600569
Skladem: Na objednávku
Velkoformátová tiskárna štítků
Šířka tisku: 101,6mm (4/")
Integrovaný program návrhu štítků P-touch Editor Lite: ano
USB rozhraní: ano
USB port pro externí příslušenství: ano
Wi-Fi IEEE 802,11 b/g/n: ano
Ethernet: ano
Bluetooth: ano
Paměti šablon P-touch: 255
Vzdálená aktualizace šablony přes FTP: ano
Technologie tisku: přímá termální
Rozlišení tisku: 300 x 300 dpi
Maximální rychlost tisku: 110 mm/sec
Šířka tisku: 101,6 mm
Maximální délka štítku: 25,4 mm